top of page

ARI LAZER

Arı Lazer: 10 Yılı Aşkın Tecrübe ve Güven

2013 yılında İstanbul Pendik’te kurulan Arı Lazer, 10 yılı aşkın süredir endüstriyel metal işleme ve imalat sektöründe faaliyet göstermektedir. Yüksek teknoloji ekipmanlarımız ve deneyimli kadromuz ile müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

 

Arı Lazer: İstanbul Anadolu yakası başta olmak üzere İstanbul Avrupa yakası, çevre iller ve Türkiye'nin birçok ilinden gelen üretim taleplerini Lazer Kesim, Abkant Büküm, Profil Bükme, Silindir Büküm, Gaz Altı ve Punto Kaynakları, Profil Kesimleri, Ferforje Sac İmalatı, Giyotin kesim, Montaj ve birçok diğer sac işleme operasyonlarıyla tek bir noktada karşılayabilecek pozisyonda yer almaktadır.

Neden Arı Lazer?

Tecrübe ve Güven:

  • 10 yıllık sektörel tecrübemiz ile müşterilerimize güvenilir ve kaliteli hizmet sunuyoruz. Her projeye aynı özen ve titizlikle yaklaşıyoruz.

 

Yüksek Teknoloji:

  • En son teknolojiye sahip makinelerimiz ve ekipmanlarımız ile işlerinizi en verimli ve hassas şekilde tamamlıyoruz. İleri teknolojiyi iş süreçlerimize entegre ederek, sizlere en iyi sonuçları sunuyoruz.

 

Profesyonel Ekip:

  • Uzman mühendis ve teknisyenlerden oluşan ekibimiz, her projede en yüksek kaliteyi ve doğruluğu sağlamak için çalışmaktadır. Eğitimli ve deneyimli personelimiz ile projeleriniz emin ellerde.

 

Müşteri Memnuniyeti:

  • Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz. İhtiyaçlarınıza özel çözümler sunarak, beklentilerinizi en iyi şekilde karşılıyoruz.

 

Çevre ve İş Güvenliği:

  • Çevreye duyarlı ve iş güvenliği standartlarına uygun çalışma yöntemlerimiz ile hem çalışanlarımızın hem de çevremizin sağlığını koruyoruz.

MİSYONUMUZ

Tüm sektörlerde müşterilerimizin beklediği ve hak ettiği en kaliteli hizmeti verebilmek için, hızlı ve ekonomik çözümleri sunan, teknolojisini ve ürün / hizmet yelpazesini sürekli geliştiren, etik değerlerin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde dünya standartlarında faaliyetini kârlılık ve verimlilikle gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir firma olmaktır.

VİZYONUMUZ

Sektörümüzde, yeni uygulama alanlarına girerek, ülkemiz ve hedef dış pazarlarda, sektörün lideri olmak, bu hedef için tüm yeteneklerimizi ve gücümüzü kullanmak ve sektörün teknolojik gelişimine katkıda bulunacak bir firma olarak çalışmaktır.

bottom of page